Biuro księgowe w Chorzowie

Prowadzenie przedsiębiorstwa to zadanie wymagające wykonywania wielu nieraz skomplikowanych zadań, biorąc jednocześnie za nie odpowiedzialność. Każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do prowadzenia księgowości. Chorzów jest miastem, w którym prowadzisz swoją działalność gospodarczą? W wielu przypadkach może się to wiązać z dużymi nakładami pracy, dlatego warto skorzystać z pomocy ekspertów. Oferujemy profesjonalne usługi księgowe w Chorzowie.

 

Biuro księgowe Chorzów - dobra księgowa

Samodzielne prowadzenie księgowości nieraz jest skomplikowane, zwłaszcza w przypadku częstego wykonywania transakcji oraz zatrudniania licznej kadry pracowników. Może jednak sprawiać kłopot nawet w małych biznesach. Prowadzimy księgowość w Chorzowie oraz okolicach, stawiając na profesjonalizm oraz kompleksowość oferty. Oferujemy na przykład uproszczoną księgowość, która dotyczy przede wszystkim prowadzenia ewidencji operacji gospodarczych dla celów księgi przychodów i rozchodów. Dodatkowo prowadzimy ewidencję środków trwałych i wyposażenia, ustalamy i wyliczamy zaliczkę na PIT, wysyłamy też zeznanie podatkowe do US, sporządzamy i wysyłamy deklaracje podatkowe VAT.

Prowadzimy również księgowość pełną, a więc dotyczącą prowadzenia ksiąg handlowych oraz ewidencji. Sporządzamy sprawozdania finansowe (miesięczne, kwartalne), a także zestawienia należności i zobowiązań z tytułu dostaw i usług. Pomagamy naszym klientom również w innych tematach, na przykład reprezentując go przed ZUS i US. Nasze biuro rachunkowe oferuje firmom z Chorzowa również usługi kadrowe, sporządzając na przykład umowy i aneksy, monitorując ważność szkoleń BHP etc. Ponadto oferujemy usługi płacowe, a więc obliczanie wynagrodzeń, naliczanie składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, rejestracja i monitoring urlopów, przygotowywanie i przesyłanie zgłoszeń i dokumentów aktualizujących stan zatrudnienia pracownika. Pomagamy również w zakresie ryczałtu. Proponujemy także usługi dodatkowe, takie jak tworzenie rocznego zeznania podatkowego o dochodach z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej lub innych dochodów.

 

Księgowość Chorzów

Dobra księgowa Chorzów - usługi księgowe

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, a także pełen profesjonalizm. Możemy również zaproponować fachowe doradztwo w wielu zagadnieniach. Pracujemy rzetelnie i wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem. Wybierając nasze biuro, można zyskać pewność otrzymania usług księgowych na wysokim poziomie!

 

image
Doradztwo </br> Specjalistyczne

Doradztwo
Specjalistyczne

Dyskrecja </br> i Bezpieczeństwo

Dyskrecja
i Bezpieczeństwo

Rzetelność </br>i terminowść

Rzetelność
i terminowść